14. FKA

ODBIÓR KARNETÓW

Odbiór karnetów będzie możliwy wyłącznie w recepcji festiwalu. Bez odebranego karnetu uczestnictwo w wydarzeniach Festiwalu Kamera Akcja jest niemożliwe. 

Recepcja festiwalowa:

12 października, czwartek
Recepcja będzie mieścić się w Muzeum Kinematografii w Łodzi (w budynku Kina Kinematograf), Plac Zwycięstwa 1
Odbiór karnetów od 15:00 do 21:00
Uwaga! Nie będzie możliwości odebrania karnetu w Monopolis.

13-15 października, piątek-niedziela
Recepcja będzie mieścić się w budynku Z na terenie Szkoły Filmowej w Łodzi, ul. Targowa 61/63
Recepcja festiwalowa będzie otwarta pół godziny przed pierwszym seansem danego dnia i czynna pół godziny po rozpoczęciu ostatniego seansu

Uwaga! Karnet 14. FKA nie obowiązuje na te wydarzenia: Kino kulinarne z filmową premierą w Monopolis. Wydarzenie obejmuje kolację ze specjalną prezentacją szefa kuchni i live cooking w restauracji Przy Kominie + przedpremierowy pokaz francuskiego kandydata do Oscara: Bulion i inne namiętności w reż. Trần Anh Hùng. Osobny bilet w cenie 200 zł do kupienia (oraz dalsze informacje) tutaj


Jeden karnet, wiele wydarzeń


W tym roku możesz zakupić karnety w następujących cenach:

 • 149 ZŁ KARNET UCZESTNIKA
 • 139 ZŁ KARNET PROMOCYJNY
 • 129 ZŁ KARNET BRANŻOWY
 • 99 ZŁ KARNET UCZNIOWSKI
 • 29 ZŁ KARNET MEDIA
 • 198 ZŁ LIMITOWANY KARNET „ŁÓDZKI FESTIWAL FILMOWY” (karnet uczestnika)
 • 159 ZŁ LIMITOWANY KARNET „ŁÓDZKI FESTIWAL FILMOWY” (karnet branżowy)
 • 109 ZŁ LIMITOWANY KARNET „ŁÓDZKI FESTIWAL FILMOWY” (karnet uczniowski)

UWAGA! Sprzedaż karnetów zostanie zamknięta dzień wcześniej, 8 października, godz. 21:00. Nie będzie możliwości zakupu karnetu podczas trwania festiwalu.


Co na Ciebie czeka?

 • 4 dni pokazów stacjonarnych oraz 4 dni pokazów online
 • 80 seansów, 60 gości i 20 wydarzeń
 • projekcje w 4 salach budynku-historii – Szkole Filmowej w Łodzi i Muzeum Kinematografii (12-15 października 2023 r.), a także uzyskać dostęp do ekskluzywnych tytułów online, na platformie Think Film (16-19 października 2023 r.)
 • panele dyskusyjne, spotkania oraz warsztaty*
 • wydarzenia w klubie festiwalowym
 • i wiele innych

*Na warsztaty będą obowiązywały osobne zapisy.

**UWAGA: karnet nie obowiązuje na wydarzenie Kino kulinarne podczas Festiwalu Kamera Akcja – Bulion i inne namiętności”. Jeżeli chcesz w nim uczestniczyć, należy zakupić osobny bilet, dostępny TUTAJ.


Sprzedaż karnetów została zakończona.


SPRAWDŹ, CZY MOŻESZ ZAKUPIĆ KARNET W SPECJALNEJ CENIE

 • KARNET PROMOCYJNY
  Karnet, który można nabyć dzięki kuponom zniżkowym dystrybuowanym przez partnerów i patronów Organizatora (m.in. Pub Spółdzielczy, Niebostan, The Brick Coffee Factory, Agrafka) lub też poprzez okazanie: karty Łodzianina, karty Młodzi w Łodzi, Karty Absolwenta UŁ, Fiszki – karty Biblioteki Miejskiej w Łodzi. Przeznaczony jest także dla pozostałych studentów kierunków, którzy nie są upoważnieni do zakupu karnetów branżowych, jak również użytkownikom zarejestrowanym na stronie kultura.uni.lodz.pl.
  ** Jak zamówić karnet z Kartą Łodzianina? Należy wejść na stronę kartalodzianina.pl. Po zalogowaniu się do swojego indywidualnego konta, pobrać kod rabatowy znajdujący się na naszym profilu Karty Łodzianina, który następnie należy wpisać w polu Unikalny kod rabatowy wygenerowany dla posiadaczy karty Łodzianina podczas wypełniania formularza rejestracyjnego karnet zakupiony przez Going.
 • KARNET BRANŻOWY
  Przeznaczony jest dla studentów / absolwentów kulturoznawstwa, filmoznawstwa lub szkół artystycznych (np. szkoły filmowe, ASP), twórców filmowych, przedstawicieli branży (np. instytucje, producenci, kina, animatorzy kultury).
 • KARNET UCZNIOWSKI
  Przeznaczony jest dla uczniów posiadających aktualną legitymację szkolną, którzy jednocześnie do 19. roku życia włącznie.
 • KARNET MEDIA
  Przeznaczony jest dla osób pracujących lub współpracujących z redakcjami prasowymi, stacjami radiowymi, stacjami telewizyjnymi, portalami internetowymi. Jak również, dla wszystkich miłośników kina, którzy aktywnie prowadzą własnego bloga / vloga filmowego / podcast filmowy / fanpage filmowy na social mediach lub inną formę publicznej aktywności krytycznofilmowej przez minimum 6 miesięcy przed złożeniem zamówienia.
  UWAGA! Karnet media wymaga wcześniejszej rejestracji. Po zweryfikowaniu zgłoszenia przez Organizatora, otrzymasz dalsze instrukcje dot. zakupu karnetu media.
 • LIMITOWANY KARNET ŁÓDZKI FESTIWAL FILMOWY”
  Karnet uprawniający do udziału w dwóch festiwalach wchodzących w skład sieci „Łódzki Festiwal Filmowy” tj. w Festiwalu Kamera Akcja (12-15 października w Łodzi) oraz w Festiwalu Mediów „Człowiek w zagrożeniu” (16-22 października w Łodzi) oraz w edycjach online ww. festiwali (16-19 października na Think Film – platformie VOD Festiwalu).
  Dostępny w limitowanej liczbie 60 szt.

Sprzedaż karnetów została zakończona.


BĄDŹ EKO PODCZAS 14. FKA, CZYLI EKO KARNET!

Oglądanie filmów jest dla Ciebie równie ważne, co troska o środowisko? Świetnie to rozumiemy i proponujemy EKO KARNET. Jeśli byliście na którejś z poprzednich edycji FKA, możecie przyjść z karnetem, na który nakleimy specjalną tegoroczną naklejkę. Jeśli 14. edycja Festiwalu Kamera Akcja będzie Waszym pierwszym, wówczas wystarczy, że przyniesiecie dowolny karnet o wymiarach 54×85 mm. W ten sposób wspólnie dbamy o środowisko, produkując mniej plastiku.

Jeśli chcesz skorzystać z tej opcji, wystarczy, że w formularzu zgłoszeniowym zaznaczysz odpowiednią opcję.


Śpieszcie się! Liczba poszczególnych rodzajów karnetów jest ograniczona. Podczas trwania festiwalu, nie będzie prowadzona sprzedaż karnetów.


BILETY NA POKAZY

Rozpoczęła się sprzedaż pojedynczych bilety na seanse filmowe w ramach 14. Festiwalu Kamera Akcja. Ich zakup jest możliwy tylko i wyłącznie drogą internetową przez jeden z systemów sprzedażowych Going. lub Empik Bilety.

 • na seanse stacjonarne rozpoczynające się (wg harmonogramu) do godz. 14:59: 15 zł
 • na seanse stacjonarne rozpoczynające się (wg harmonogramu) od godz. 15:00: 25 zł
 • nie będzie prowadzonej sprzedaży biletów na wydarzenia online

Liczba biletów na seanse stacjonarne rozpoczynające się do godz. 14:59 jest ograniczona i wynosi: 30 szt. na każdy z seansów.

Liczba biletów na seanse stacjonarne rozpoczynające się od godz. 15:00 jest ograniczona i wynosi: 20 szt. na każdy z seansów.

Pojedyncze bilety na seanse możesz zakupić za pośrednictwem Going. bądź EmpikBilety.

Aby kupić bilet, wybierz interesujący Cię seans, a na dole opisu filmu znajdziesz przycisk do zakupu biletu.


14. Festiwal Kamera Akcja odbędzie się od 12 do 15.10.2023 w Łodzi oraz od 16 do 19.10.2023 online na platformie Think Film. Zadanie realizowane jest dzięki dofinansowaniu z budżetu Miasta Łodzi. Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej oraz Uniwersytetu Łódzkiego – mecenasa festiwalu. Partnerem festiwalu jest Szkoła Filmowa w Łodzi. Festiwal Kamera Akcja i Festiwal Mediów Człowiek w Zagrożeniu tworzą sieć współpracy „Łódzki Festiwal Filmowy”.

Newsletter
Polub nas
Partnerzy