Dla sponsorów

Chętnie porozmawiamy na temat możliwości współpracy.

Od wielu lat tworzymy wydarzenie posiadające zaangażowaną społeczność, będące miejsce spotkań kinomanów, twórców i influencerów filmowych. Koncentrujemy się na merytorycznym charakterze wydarzenia prezentując każdego roku nieszablonowe dzieła  audiowizualne (także VR) i prowokując do rozmów podczas dyskusji i spotkań. Zależy nam na organicznym rozwoju Festiwalu łączącym potrzeby Partnerów z możliwościami, które oferuje uwielbiane, rozpoznawalne, medialne wydarzenie, jakim jest Festiwal Kamera Akcja. 

Jeśli szukacie na stałe zakorzenionej w świadomości widzów imprezy, która pomoże Wam dotrzeć do pełnej pasji, młodej widowni (ponad dwadzieścia tysięcy widzów rocznie) Festiwal Kamera Akcja będzie najlepszym wyborem.

Skontaktuj się z nami i zostań częścią jedynego festiwalu filmów fabularnych w Łodzi i jedynego festiwalu w Europie, który część edukacyjną poświęca krytyce filmowej.

Zachęcamy do kontaktu: 

Dyrektorzy Festiwalu Kamera Akcja

Malwina Czajka
malwina.cz@kameraakcja.com.pl
tel. 783 023 416

Przemek Glajzner
przemek@kameraakcja.com.pl
tel. 695 437 691

Możliwości wsparcia finansowego w formie np. Partner tytularny, Partner główny, Partner sekcji filmowej, Sponsor Nagród Konkursowych. Szczegółowa oferta sponsorska po indywidualnym kontakcie.

Newsletter
Polub nas
Partnerzy