14. FKA

Kino kulinarne z filmową premierą w Monopolis

Termin: 12 października (czwartek) 2023 r., godz. 19:15*
Miejsce: Restauracja Przy Kominie, Monopolis

Festiwal Kamera Akcja i Monopolis zapraszają na wyjątkową kolację połączoną z przedpremierowym pokazem filmu nagrodzonego w Cannes! Bulion i inne namiętności” z Juliette Binoche w roli głównej to filmowa uczta dla oka, okazja do rozkoszowania się estetyką serwowanych na ekranie dań, dowód na to, że sztuka kulinarna może być pasją życia, źródłem emocjonalnych uniesień i drogą do zdobywania serc. Nie inaczej będzie podczas wieczoru w wyjątkowym anturażu Monopolis. Ceniona szefowa kuchni zaproponuje uczestnikom autorską kolację złożoną z dań kuchni francuskiej. Menu inspirowane filmem będzie jednocześnie wstępem do seansu, a formuła live cooking pozwoli dodatkowo przyjrzeć się profesjonaliście „w akcji”! Uczestnicy będą mogli wysłuchać ciekawostek na temat pochodzenia serwowanych dań, a także procesu ich przygotowania. Wkrótce ruszy sprzedaż biletów na to wydarzenie.

*należy przyjść do restauracji o godz. 19:00
Uwaga, wydarzenie jest dodatkowo płatne, nie uwzględnione w ofercie karnetowej. Sprzedaż biletów zakończy się 10 października o godz. 23:59

Bilety na wydarzenie dostępne w cenie 200 zł dostępne na Going. Po zakupie biletu, prosimy o informację mailową nt. preferowanego menu – dokładny adres mailowy znajduje się na bilecie.

Newsletter
Polub nas
Partnerzy