Home Movie Days. Formularz zgłoszeniowyPo wypełnieniu tego formularza Twoje materiały staną się integralną częścią wydarzenia Home Movie Days. Zdigitalizowane wspomnienia na nośnikach VHS i taśmach 8mm będą pokazywane na stronie Think Film, platformie streamingowej Fundacji FKA, organizatora Filmowego Lata w Łódzkim. Aby tak się stało, potrzebujemy kilku szczegółów dotyczących zgłaszanych przez Ciebie materiałów.

Prosimy o podanie: ulicy, numeru budynku (oraz lokalu), kodu pocztowego oraz nazwy miejscowości.
Krótki opis zawartości twojej kasety lub taśmy (np. rodzinne wakacje na Helu w 1986). Jeśli zgłaszasz więcej, niż jeden materiał, to opisz każdy z nich.
Prosimy o wybranie jednej z powyższych filii biblioteki lub wysyłkę na adres.
Link do ragulaminu: https://kameraakcja.com.pl/wp-content/uploads/2022/08/Regulamin-Home-Movie-Days.pdf
Polityka prywatności Fundacji FKA dostępna jest na stronie: www.kameraakcja.com.pl/polityka-prywatności.
Zapisując się do Newslettera Fundacji FKA wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie moich danych osobowych przez Fundację FKA z siedzibą w Łodzi, ul. Giewont 51/1, 92-116 Łódź w celu otrzymywania informacji handlowych według rozumienia art. 9 ustawy z dnia 9 czerwca 2017 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2017 r. poz. 1219).
Jeżeli jest coś, co uważasz za istotne, aby nam przekazać, a powyższe pola nie umożliwiały Ci tego, skorzystaj z tego pola tekstowego.

Projekt „Filmowe lato w łódzkim” jest realizowany dzięki dofinansowaniu ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Narodowego Centrum Kultury: Kultura-Interwencje. Edycja 2023. Zadanie dofinansowane z budżetu Miasta Łodzi.

Partnerem projektu „Filmowe lato w łódzkim” jest Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie.


Newsletter
Polub nas
Partnerzy