Rusza nabór do AUTHORS SPOTLIGHT!


Wystartowała kolejna odsłona międzynarodowego konkursu dla twórców krótkich metraży, etiud fabularnych, dokumentalnych i animacji. W zeszłym roku do finałowej preselekcji zakwalifikowały się 164 filmy z wielu zakątków świata! W tym roku również czekamy na oryginalne i autorskie produkcje, które zostaną ocenione przez międzynarodowe jury.

Zwycięzcy Konkursu zostaną wyłonieni ostatniego dnia Festiwalu Kamera Akcja tj. 15 października 2023 r. w Szkole Filmowej w Łodzi.

Na zgłoszenia czekamy do 24 sierpnia 2023!

Zgłoszenia są przyjmowane wyłącznie przez platformę FilmFreeway: filmfreeway.com/kameraakcja

Szczegółowy regulamin konkursu kameraakcja.com.pl

plakat aut. Arkadiusza Jaworka

14. Festiwal Kamera Akcja odbędzie się od 12 do 15.10.2023 w Łodzi oraz od 16 do 19.10.2023 online na platformie Think Film. Zadanie realizowane jest dzięki dofinansowaniu z budżetu Miasta Łodzi. Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej oraz Uniwersytetu Łódzkiego – mecenasa festiwalu. Partnerem festiwalu jest Szkoła Filmowa w Łodzi. Festiwal Kamera Akcja i Festiwal Mediów Człowiek w Zagrożeniu tworzą sieć współpracy „Łódzki Festiwal Filmowy”.

12 / 04 / 2023
Newsletter
Polub nas
Partnerzy