Dostępność – 14. Festiwal Kamera Akcja

Zapraszamy do udziału w 14. edycji Festiwalu Krytyków Sztuki Filmowej Kamera Akcja od 12 do 15 października 2023 r. w Szkole Filmowej w Łodzi, Muzeum Kinematografii I Monopolis oraz od 16 do 19 października 2023 r. online na platformie VOD Think Film. Jeśli jesteś osobą z niepełnosprawnością i chcesz wziąć w nim udział, napisz do nas a my dokonamy wszelkich starań, by Ci to ułatwić.

Szczegóły znajdziesz na naszej stronie: www.kameraakcja.com.pl.

Pytania i wiadomości prosimy wysyłać pod adres e-mail: biuro@kameraakcja.com.pl.

Możesz też wypełnić formularz online służący zgłaszaniu dodatkowych potrzeb związanych z wydarzeniem TUTAJ bądź zadzwoń do nas: 506 715 051.

Do zobaczenia!Festiwal Kamera Akcja odbędzie się od 12 do 15.10.2023 w Łodzi oraz od 16 do 19.10.2023 online na platformie Think Film. Zadanie realizowane jest dzięki dofinansowaniu z budżetu Miasta Łodzi. Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej oraz Uniwersytetu Łódzkiego – mecenasa festiwalu. Partnerem festiwalu jest Szkoła Filmowa w Łodzi. Festiwal Kamera Akcja i Festiwal Mediów Człowiek w Zagrożeniu tworzą sieć współpracy „Łódzki Festiwal Filmowy”.

Newsletter
Polub nas
Partnerzy