Stwórzmy razem festiwal!


Interesują Cię filmy? Chcesz poznać tajniki dużego wydarzenia kulturalnego? Lubisz spędzać czas wśród ludzi, którzy zarażają pozytywną energią?

W takim razie mamy coś dla Ciebie! Zgłoś się na wolontariat 14. edycji Festiwalu Kamera Akcja (12-15 października)!

Wolontariat na FKA to świetna okazja do zdobycia doświadczenia, poznania nowych inspirujących osób, wreszcie do obcowania z elektryzującym światem filmu. Co więcej, jest to niepowtarzalna możliwość, aby doświadczyć energii, którą emanuje festiwal.

ident. graf. Arkadiusz Jaworek i Patryk Drzewiecki

Pomocy potrzebujemy na różnych frontach. Zanim jednak wypełnisz formularz, zapoznaj się z podziałem obowiązków tegorocznych sekcji wolontariackich: informacyjnej, obsługi widza, prasowej i badania opinii.

Możesz zapisać się do sekcji, która najbardziej Ci odpowiada! Zanim wypełnisz formularz, przeczytaj więcej informacji o wolontariacie tutaj.

Pamiętaj, że termin naboru mija 22 września 2023!

fot. Paweł Mańka

14. Festiwal Kamera Akcja odbędzie się od 12 do 15.10.2023 w Łodzi oraz od 16 do 19.10.2023 online na platformie Think Film. Zadanie realizowane jest dzięki dofinansowaniu z budżetu Miasta Łodzi. Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej oraz Uniwersytetu Łódzkiego – mecenasa festiwalu. Partnerem festiwalu jest Szkoła Filmowa w Łodzi. Festiwal Kamera Akcja i Festiwal Mediów Człowiek w Zagrożeniu tworzą sieć współpracy „Łódzki Festiwal Filmowy”.

02 / 08 / 2023
Newsletter
Polub nas
Partnerzy