Niebostan klubem Festiwalu Kamera Akcja!

Po dniach pełnych filmowych wrażeń i spotkań z twórcami, nadchodzi czas na chwilę relaksu. Jak co roku, organizatorzy FKA zapraszają wszystkich do klubu, gdzie w jednym miejscu zostanie skumulowana cała energia Kamery Akcji. Tym razem punktem pofestiwalowych spotkań będzie klubokawiarnia Niebostan w podwórku przy Piotrkowskiej 17. To idealna okazja do festiwalowego networkingu i zapoznania się ze specjałami lokalnych miksologów i ofertą gastronomiczną Niebostanu. Piątek trzynastego zakończy się z przytupem – seansem „Nocnego koszmaru” z lektorem na żywo prosto od trójmiejskiego kolektywu VHS Hell. Po pokazie, kiedy serca będą jeszcze bijące, a brzuchy i szczęki od śmiechu bolące, będzie można zaserwować sobie trochę wytchnienia – w dodatku otaczając się sztuką. Wszystko za sprawą Marka Morawskiego, który pokaże swoje prace z cyklu „Grafitii”. W sobotę (14 października) na uczestników będzie czekał klimat imprezowy niczym w „Ostatnim komersie” Dawida Nickela. Parkiet przejmą Kuba Kozak i Karate Knur, którzy przeprowadzą miłośników dobrej zabawy po własnych, jak i kolektywnych guilty pleasures. Jak określają sami organizatorzy, będzie to coś pomiędzy dyskoteką gimnazjalną przełomu wieków a berlińską Love Parade. Start potańcówki o godzinie 22:00 – z karnetem festiwalowym wstęp bezpłatny. W niedzielę gwarantowane miękkie lądowanie po czterech dniach przepełnionych filmami. Gospodarze zapraszają do klubu od godziny 22:00 na długie rozmowy, dzielenie się wrażeniami i relaks. Będzie to też ostatnia okazja do spróbowania specjalnej karty festiwalowej!

Niebostan znajduje się w podwórku pod adresem ul. Piotrkowska 17. Zachęcamy do zajrzenia na fanpage klubu, dostępny tutaj.


14. Festiwal Kamera Akcja odbędzie się od 12 do 15.10.2023 w Łodzi (16 -19.10.2023 online na platformie Think Film). Zadanie realizowane jest dzięki dofinansowaniu z budżetu Miasta Łodzi. Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej oraz Uniwersytetu Łódzkiego – mecenasa festiwalu. Głównymi partnerami festiwalu jest Szkoła Filmowa w Łodzi, Muzeum Kinematografii i Monopolis. Festiwal Kamera Akcja i Festiwal Mediów Człowiek w Zagrożeniu tworzą sieć współpracy „Łódzki Festiwal Filmowy”.


Spotkania z cyklu Akcja Edukacja dofinansowane są z budżetu Miasta Łodzi w ramach regrantingu przeprowadzonego przez Centrum Opus. Organizatorem jest Fundacja FKA. Wstęp na wydarzenia Akcji Edukacji jest bezpłatny.

11 / 10 / 2023
Newsletter
Polub nas
Partnerzy