Publiczność zdecydowała – wyniki konkursu Krytyk Mówi

W ramach Krytyk Mówi oddawany jest – dosłownie – głos twórcom wideoblogów, audycji, podcastów filmowych, ale także krótkich form, takich jak TikTok. Spośród Złotej Dziesiątki Konkursu Krytyk Mówi, laureatem w głosowaniu wśród publiczności Festiwalu Kamera Akcja, został wideoblog Galeria Horroru. Serdecznie gratulujemy! 

Poniżej przeczytacie trochę więcej o jego autorze.

Rafał, od 2016r. twórca kanału YT – Galeria Horroru.

Swoją pasję z gatunkiem odkrył już w wieku 11 lat, dzięki temu, do momentu założenia kanału, zdążył przebrnąć przez masę treści.

Na kanale głównie zajmuje się recenzjami – nie tylko premier, ale też starszych produkcji oraz streszczeniami najgorszych horrorów jakie ujrzał świat.

Wielki fan filmów o rekinach.

Subskrybuj kanał Galeria Horroru TUTAJ


PARTNERZY KONKURSU KRYTYK MÓWI


13. Festiwal Kamera Akcja odbędzie się od 13-16 października 2022 roku: stacjonarnie w Łodzi oraz online na platformie Think Film (17-20.10.). Zadanie realizowane dzięki dofinansowaniu z budżetu Miasta Łodzi. Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej oraz Uniwersytetu Łódzkiego – mecenasa festiwalu.

16 / 10 / 2022
Newsletter
Polub nas
Partnerzy