Program

Warsztaty pacynek: Pikachu i inni bohaterowie bajek

12 / 07 / 2025----------------------11:00

Termin: 12 lipca 2025 r. (sobota), godz. 11:00
Prowadząca: Karolina Czepkiewicz
Miejsce: Mediateka MeMo
Limit miejsc: 15 osób
[brak wolnych miejsc]


Pikachu to słynna żółta postać z serii anime Pokémon. Czy mały bohater mógłby się zaprzyjaźnić z sympatycznymi bohaterami innych bajek? Pewnie, że tak! Przygody Pokemonów uczą takich wartości, jak przyjaźń i działanie zespołowe. To podstawa każdej ciekawej historii.

W sobotę (12 lipca) młodzi fani Pokémonów oraz bajek z całego świata mogą wziąć udział w warsztatach z tworzenia pacynek. Wszyscy ci, którzy nie boją się igły i nitki, wykonają samodzielnie swoją własną pacynkę z wizerunkiem Pikachu lub filmowego ulubieńca. Staną się oni bohaterami niejednej historii wymyślonej przez dziecięcą wyobraźnię. Do ich wykonania posłużą m.in. filc, igła i nitka, nożyczki, wstążki, tasiemki oraz inne materiały plastyczne. 

Takie warsztaty to doskonała okazja do dobrej zabawy i kreatywnego spędzenia czasu. Zajęcia poprowadzi Karolina Czepkiewicz, animatorka, autorka kolaży, którymi dzieli się na swoim instagramowym profilu @cos.tam.kolaze.


Karolina Czepkiewicz. Producentka wydarzeń, animatorka kultury, specjalistka ds. promocji. Absolwentka filologii polskiej na WP-A UAM w Poznaniu oraz Studium Animatorów Kultury w Kaliszu. W czasie edukacji w Studium prowadziła warsztaty, występowała na scenie oraz reżyserowała filmy, etiudy i spektakle teatralne. Pracowała m.in. w Galerii Sztuki im. Jana Tarasina w Kaliszu, Muzeum Pałac Herbsta w Łodzi, Fundacji Działania w Łodzi i Muzeum Kinematografii w Łodzi. Na co dzień konsultantka ds. PR i komunikacji w jednej z łódzkich agencji. Uważa, że najlepiej uczyć się przez doświadczanie, dlatego bierze udział w różnych warsztatach, wolontariatach i innych ciekawych projektach, które tworzą równie ciekawi i interesujący ludzie. Przyjaźni się z papierem i nożyczkami. Owoce tej relacji publikuje na instagramie – @cos.tam.kolaze. Marzy o wyreżyserowaniu filmu, w którym główną rolę odgrywać będą spojrzenia i gesty. W zespole Festiwalu Kamera Akcja od 2017 roku.

Newsletter
Polub nas
Partnerzy