Online’owe wydarzenia 13. FKA na wyciągnięcie ręki!

Dyskusje na najbardziej palące tematy, którymi żyje współczesna branża filmowa, wypowiedzi ekspertów i wciągające rozmowy – to wszystko na platformie Think Film, na której cztery online’owe wydarzenia 13. edycji Festiwalu Kamera Akcja czekają na osoby spragnione wydarzeń filmowych.


W serwisie znajdziecie:

FlixClassic. Klasyka kina wraca do łask
Goście: Miłosz Stelmach, Małgorzata Markiewicz
Prowadzący: Marcin Radomski
oglądaj: TUTAJ

Aktor w oczach reżyserki castingu. Spotkanie z Katarzyną Gryciuk-Krzywdą
Gościni: Katarzyna Gryciuk-Krzywda
Prowadząca: Malwina Czajka-Jaworek
oglądaj: TUTAJ

Za castingowymi drzwiami. Spotkanie z Nadią Lebik, Jarkiem Skotnickim
Goście: Nadia Lebik, Jarek Skotnicki
oglądaj: TUTAJ

Wideoesej. Pomysł, produkcja, premiera
Goście: Dagna Kidoń, Stanisław Liguziński, Kuba Mikurda, Michał Matuszewski
Prowadząca: Patrycja Mucha-Smolińska
oglądaj: TUTAJ

Czy istnieje streamingowa alternatywa dla seansów klasyki w kinach studyjnych? Co zrobić, by z morza zgłoszeń wybrać właśnie tego jedynego aktora, który swoim emploi dopełni opowieść stworzoną przez scenarzystę? Czym reżyserka obsady kieruje się w swojej pracy i jakie cechy osobowości pomagają jej w kreowaniu obsady filmu? Jakie szanse stoją przed twórcami wideoesejów o filmach? Odpowiedzi na te i na inne pytania dostarczą materiały dostępne bezpłatnie na platformie Think Film.


13. Festiwal Krytyków Sztuki Filmowej Kamera Akcja odbywał się od 13 do 20 października 2022 r.: stacjonarnie w Łodzi (13–16.10) oraz online na platformie Think Film (17–20.10). Zadanie zrealizowano dzięki dofinansowaniu z budżetu Miasta Łodzi. Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej oraz Uniwersytetu Łódzkiego – mecenasa festiwalu.

30 / 03 / 2023
Newsletter
Polub nas
Partnerzy