Formularz zgłoszeniowy na konkurs dla młodzieży „Nakręceni na lato”

Aby wziąć udział w konkurcie, wypełnij poniższy formularz:


W formacie DD-MM-RRRR
Jeśli wykorzystałeś_aś inspirację danym filmem/postacią filmową, to napisz krótką historię dotyczącą procesu twórczego. Co Cię skłoniło, aby sięgnąć po ten temat? (max. 500 znaków).
Prosimy wybrać jedną opcję.
Polityka prywatności Fundacji FKA dostępna jest na stronie: www.kameraakcja.com.pl/polityka-prywatności.
Link do ragulaminu: https://kameraakcja.com.pl/wp-content/uploads/2022/08/Regulamin-konkursu-nakreceni-na-lato.pdf
Zapisując się do Newslettera Fundacji FKA wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie moich danych osobowych przez Fundację FKA z siedzibą w Łodzi, ul. Giewont 51/1, 92-116 Łódź w celu otrzymywania informacji handlowych według rozumienia art. 9 ustawy z dnia 9 czerwca 2017 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2017 r. poz. 121
Jeżeli jest coś, co uważasz za istotne, aby nam przekazać, a powyższe pola nie umożliwiały Ci tego, skorzystaj z tego pola tekstowego.

Partnerem głównym konkursu jest Uniwersytet Łódzki. Konkurs jest realizowany w ramach projektu „Filmowe Lato w Łódzkim”.

„Nakręceni na lato. Filmowy Konkurs dla młodzieży” jest częścią projektu „Filmowe lato w łódzkim” jest realizowany dzięki dofinansowaniu ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Narodowego Centrum Kultury: Kultura-Interwencje. Edycja 2023. Zadanie dofinansowane z budżetu Miasta Łodzi.

Newsletter
Polub nas
Partnerzy