Karnety 13. FKA

W połowie lipca, rozpoczęła się sprzedaż karnetów na 13. Festiwal Krytyków Sztuki Filmowej Kamera Akcja, który odbędzie się w dniach 13 – 16 października w Łodzi oraz online, na platformie VOD Think Film – 17 – 20 października.

Karnet umożliwia wstęp na wszystkie wydarzenia festiwalu, tych stacjonarnie jak również online – projekcje filmowe, panele dyskusyjne, spotkania z gośćmi czy warsztaty. Na warsztaty będą obowiązywały osobne zapisy. Po zakończeniu części stacjonarnej, zakupiony karnet umożliwia dostęp do wszystkich filmów na festiwalowej platformie VOD.


Poniżej szczegółowe ceny karnetów 13. FKA:

 • KARNET UCZESTNIKA
  > w przedsprzedaży (od 15 lipca do 15 sierpnia 2022 r.): 79 zł
  > w sprzedaży regularnej (od 16 sierpnia do 10 października 2022 r.): 99 zł

 • KARNET BRANŻOWY
  > w sprzedaży regularnej (od 15 lipca do 10 października 2022 r.): 79 zł
  Dla studentów kierunków filmoznawczych i około filmowych (animacja kultury, dziennikarstwo, nowe media, organizacja produkcji)
  Karnet przeznaczony dla studentów / absolwentów kulturoznawstwa, filmoznawstwa lub szkół artystycznych (m.in. ASP), oraz twórców filmowych i przedstawicieli branży (np. FINA, PISF,  przedstawiciele kin).

 • KARNET PROMOCYJNY
  > w sprzedaży regularnej (od 16 sierpnia do 10 października 2022 r.): 89 zł
  Przeznaczony dla posiadaczy: posiadaczy Karty Łodzianina, karty Młodzi w Łodzi, Karty Absolwenta UŁ, Fiszki – karty Biblioteki Miejskiej w Łodzi bądź kuponów zniżkowych (zakładka do książki z tegoroczną identyfikacją FKA) dystrybuowanych przez partnerów Festiwalu, m.in. Uniwersytet Łódzki, Pop’n’Art, Na GRAMY, K i p i s z.
  ** Jak zamówić karnet z Kartą Łodzianina? Należy wejść na stronę kartalodzianina.pl. Po zalogowaniu się do swojego indywidualnego konta, pobrać kod rabatowy znajdujący się na naszym profilu Karty Łodzianina, który następnie należy wpisać w polu Unikalny kod rabatowy wygenerowany dla posiadaczy karty Łodzianina podczas wypełniania formularza rejestracyjnego karnet.
 • KARNET MEDIA
  > w dystrybucji regularnej (od 15 lipca do 10 października 2022 r.): bezpłatny
  Przeznaczony jest dla osób pracujących lub współpracujących z redakcjami prasowymi, stacjami radiowymi, stacjami telewizyjnymi, portalami internetowymi.
 • KARNET BLOGERA
  > w dystrybucji regularnej (od 15 lipca do 10 października 2022 r.): bezpłatny
  Przeznaczony jest dla wszystkich miłośników kina, którzy aktywnie prowadzą własnego bloga / vloga filmowego / podcast filmowy / fanpage filmowy na social mediach przez minimum 6 miesięcy przed złożeniem zamówienia.

Śpieszcie się! Liczba poszczególnych rodzajów karnetów jest ograniczona. Podczas trwania festiwalu, nie będzie prowadzona sprzedaż karnetów.Sprzedaż karnetów została zakończona.

Pamiętaj, zakupiony karnet przez Going. bądź Empik Bilety, należy później zarejestrować używając specjalnego kodu. Informacja znajduje się bilecie .pdf, który otrzymasz na maila. Karnet będzie można zarejestrować również podczas odbioru akredytacji w Centrum Festiwalowym, po okazaniu dokumentów upoważniających do uzyskania zniżki. Rejestracja karnetu zakupionego przez Going. / Empik Bilety jest niezbędna, abyś otrzymał_a dostęp do Think Film – platformy VOD Festiwalu, na której będzie odbywała się część online Festiwalu (17-20.10.2022 r.).


Składanie wniosków o przyznanie karnetów media i blogera zostało zakończone.Bilety

Rozpoczęła się sprzedaż biletów na pojedyncze seanse stacjonarne. Ich cena wynosi następująco:

 • na seanse stacjonarne rozpoczynające się do godz. 14:59: 9 zł
 • na seanse stacjonarne rozpoczynające się od godz. 15:00: 19 zł

Liczna biletów na seanse stacjonarne rozpoczynające się do godz. 14:59 jest ograniczona i wynosi: 30 szt. na każdy z seansów.

Liczba biletów na seanse stacjonarne rozpoczynające się od godz. 15:00 jest ograniczona i wynosi: 20 szt. na każdy z seansów.

Sprzedaż na pojedyncze seanse online rozpocznie się wkrótce. Ich cena będzie wynosiła: 9 zł

UWAGA: Pierwszeństwo wyboru miejsca na sali mają osoby posiadające karnety. Dedykowane miejsca dla osób z biletami znajdują się z tyłu sali. Jeżeli po rozpoczęciu seansu będą wolne miejsca z przodu sali, będzie można przesiąść się.

Bilety kupisz za pośrednictwem:

13. Festiwal Krytyków Sztuki Filmowej Kamera Akcja odbywa się od 13 do 20 października 2022 r.: stacjonarnie w Łodzi (13–16.10) oraz online na platformie Think Film (17–20.10). Zadanie zrealizowane dzięki dofinansowaniu z budżetu Miasta Łodzi. Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej oraz Uniwersytetu Łódzkiego – mecenasa festiwalu.

Newsletter
Polub nas
Partnerzy