Zostań #wojowolo Festiwalu Kamera Akcja!

Zostań #wojowolo Festiwalu Kamera Akcja!

Zostań #wojowolo Festiwalu Kamera Akcja i sprawdź się w nowych okolicznościach. Rekrutacja już trwa!

Jak już niejednokrotnie wspominaliśmy, po dekadzie spokoju i relaksu w kinowym fotelu nastał dla nas czas eksperymentów z formułą i prezentacją zdolności adaptacyjnych do nieznanych nam wcześniej realiów. Optymalny kompromis pomiędzy postulatem utrzymania dystansu społecznego a Świętem Krytyki Filmowej na najwyższym poziomie ma szansę zostać osiągnięty…wspólnymi siłami. W związku z tym, (jak co roku, niezależnie od okoliczności) Festiwal Kamera Akcja nie może się obyć bez Was – Wolontariuszy. Tegoroczna edycja będzie niewątpliwie obfitować w nowe doświadczenia, ale wiemy że nasi Wolontariusze to waleczni wojownicy i poradzą sobie w każdej sytuacji. W końcu niejednokrotnie ratowaliście nas z opresji i dodawaliście sił w festiwalowych zmaganiach! 😉

W czasie 11. Festiwalu Kamera Akcja wolontariackie siły będą rozłożone na następujące formacje:

Formacja informacyjna

W tej sekcji będziesz niczym wojownik na pierwszej linii frontu. To do Ciebie będą kierować się głodni wiedzy Festiwalowicze. Nie martw się, otrzymasz solidne zaopatrzenie (maseczka, płyn do dezynfekcji), dzięki któremu bezpiecznie wskażesz właściwą ścieżkę. Uśmiech, pogoda ducha i umiejętności komunikacji interpersonalnej to Twoje cechy charakterystyczne? Świetnie! Sekcja informacyjna czeka na Ciebie!

Formacja obsługi widza

Twoim zadaniem będzie stanie na straży porządku i bezpieczeństwa. Dzięki Tobie każdy z Uczestników będzie mógł czuć się komfortowo, wiedząc że masz wszystko pod kontrolą. Jakie cechy sprzyjają pracy w sekcji logistycznej? Na pewno asertywność i pewność siebie. PS Co ciekawe, porządku będziesz strzec również w wirtualnej rzeczywistości. Brzmi intrygująco? Masz okazję sprawdzić, co się za tym kryje. 

Formacja prasowa

Twoją niezawodną bronią jest klawiatura od komputera? Nie masz problemu ze słowem pisanym i mówionym a „mięsko” wyłapujesz od razu? Idealnie się składa. Formacja prasowa już grzeje dla Ciebie miejsce!

Formacja media 

Formacja media to miejsce dla tych, którzy lubią komunikować się za pomocą środków masowego przekazu. Jeśli Facebook czy Zoom nie przygniatają Cię siłą swojego rażenia, to czekamy na Ciebie z otwartymi rękoma!

Rekrutacja czas start! 

Garść informacji:

Udział w wolontariacie mogą wziąć osoby powyżej 16 roku życia (za pisemną zgodą rodziców/opiekunów).

W ramach wolontariatu możesz odbyć praktyki studenckie.

Przydatne daty:

Na Twoje zgłoszenie czekamy do 1 października 2020 r.

Rozmowy kwalifikacyjne odbędą się w dniach 3 – 4 październik 2020 r. (przez platformę Zoom). O szczegółach poinformujemy Cię drogą mailową.  Do zobaczenia!

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY na wolontariat podczas 11. Festiwalu Krytyków Sztuki Filmowej Kamera Akcja

Masz pytania? Nie wahaj się ich użyć i napisz na karolina@kameraakcja.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *