Profesjonalnie o serialach, czyli Serio Pro!

Profesjonalnie o serialach, czyli Serio Pro!

2 dni, 8 wydarzeń, szerokie grono ekspertów i specjalistów z branży, a wszystko bez wychodzenia z domu – to właśnie Serio Pro, wydarzenie branżowe poświęcone serialom. 15 i 16 października 2020 przepełnione będą dyskusjami, warsztatami i spotkaniami, podczas których goście poruszą praktyczne aspekty pracy przy serialach, zarówno od strony produkcyjnej, jak i dystrybucyjnej.

Oficjalny plakat wydarzenia
Serio Pro
Autor identyfikacji: Arek Jaworek

Uczestnicy wydarzeń będą mieli niepowtarzalną okazję, by poznać rynek seriali od kuchni – zaproszeni eksperci podzielą się tajnikami swoich zawodów, opowiadając jednocześnie o przepisie na serialowy sukces. Odbędą się spotkania o trendach odbiorczych, nowych technologiach i relacjach branży seriali z sektorem kreatywnym. Serio Pro to okazja networkingu dla tych, którzy chcieliby się zaangażować się w nowo powstający projekt, wymienić doświadczenia czy pozyskać inwestorów do produkcji. Wśród propozycji programowych m.in. masterclass o kampaniach marketingowych seriali z Robertem Krawczykiem – reżyserem krótkich form autopromocyjnych dla stacji TVN i laureatem nagrody PromaxBDA oraz spotkania w formule round table pozwalające na indywidualną rozmowę, m.in. z Dorotą Pawelec – analityczką serialową TVN Discovery Talents).

Profesjonaliści, studenci i absolwenci związani m.in. z sektorem audiowizualnym, scenariopisarstwem, narracjami interaktywnymi, nowymi mediami, sound designem, muzyką; przedstawiciele festiwali filmowych, producenci, dystrybutorzy, agencji sprzedaży, ale i reprezentanci instytucji kultury oraz niezależni twórcy mogą zamawiać bezpłatne karnety uprawniającego do uczestnictwa w Serio Pro do 13 października 2020 na stronie internetowej wydarzenia www.serio.pro.

Szczegóły programu Serio Pro będą dostępne na koniec września.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *