FKA – EDYCJA 2015

FKA – EDYCJA 2015

6 edycja Festiwalu Krytyków Sztuki Filmowej KAMERA AKCJA odbyła się w terminie 8-11 października 2015 r.

Projekcje odbywały się w dwóch lokalizacjach: Kompleksie Łąkowa 29 (Kino 3D Wytwórnia, Hali koncertowej Klubu Wytwórni, studiu dźwięku Toya Studios) oraz w Kinie Łódzkiej Szkole Filmowej.

Podczas ostatniej edycji zgodnie z zapowiedziami zaproponowaliśmy widzom sekcje filmowe, które prezentują najciekawsze zjawiska w światowym kinie. Nie zabrakło również paneli dyskusyjnych, spotkań i warsztatów, które budują wyjątkową atmosferę wydarzenia. Podczas ostatniej edycji festiwalu odbyła się rekordowa liczba warsztatów i spotkań. Jak co roku, nie zabrakło nowych tematów, świeżego spojrzenia i wiedzy, której uczestnicy nie zdobędą nigdzie indziej. Poprzez dialog wokół zaplanowanych tematów poruszaliśmy problemy współczesnej krytyki filmowej oraz towarzyszących jej nowych zjawisk w kinematografii polskiej i międzynarodowej. Co ważne, na wszystkie panele dyskusyjne, spotkania i warsztaty był wstęp wolny.

Gośćmi panelu byli zarówno krytycy filmowi, reżyserzy, jak i przedstawiciele firm zajmujących się dystrybucją czy produkcją filmową. Poniżej przedstawiamy listę paneli dyskusyjnych, spotkań i warsztatów podczas ostatniej edycji.

plakat 6.fka

Zobacz szczegóły:

KATALOG FESTIWALU
HARMONOGRAM FESTIWALU
SEKCJE FILMOWE
KONKURSY
WARSZTATY I SPOTKANIA
PANELE DYSKUSYJNE
GOŚCIE FESTIWALU
KARNETY
NOCLEGI