KONCERTY

AFTERPARTY W KLUBIE FESTIWALOWYM

Codziennie po 22.00 zapraszamy do klubu festiwalowego mieszącego się dziesięć minut od kina. Grać dla Was będą młode i pełne energii zespoły. Dla posiadających karnet zniżki na piwo (5,50) oraz drinki (10%). Zapraszamy!

 

Cafe Wolność, pl. Wolności 7

 

22.03.2012 Czwartek

Volt Supreme (Damian Ryduchowski)

Dzięki wysublimowanym dźwiękom i energii wyraźnie słyszalnej w jego setach, na parkiet dostarczana jest duża ilość wysokiego napięcia, która potrafi zaskakiwać i pozytywnie wpływa na uczestników wydarzenia. Gra głównie mieszankę: indie dance, electronica,
nu-disco, electro. Często korzysta z wszelkiej maści gatunków muzyki house. W chwili obecnej najczęściej widywany jest za deckami łódzkiego klubu Kokoo.

Panoptic

Młody duet, który od niedawna istnieje na łódzkich scenach. Konrad i Piotr to przyjaciele z końca świata, którzy postanowili pokazać czym fascynują się od dawna.

Robert Sobolczyk

Polski debiut Roberta Sobolczyka dotychczas zbierającego doświadczenie za granicą.

23.03.2012, Piątek

 

Roots Melody

MUSIC WITHOUT ROOTS?NO WAY!! Roots Melody (Ras Qki, Mic Liper, JR) to Pabianicki kolektyw DJ-sko selektorski powstały w 2011 roku. Ras Qki i Mic Liper działali wspólnie jako członkowie „Posłuchaj Człowieku Sound”, a JR Selecta od dawna towarzyszył organizowanym przez nich imprezom. Sieją dobrą nowinę za pomocą korzennych brzmień. Specjalizują się głównie w roots reggae, dub, uk dub. Są na etapie budowy własnego sound systemu, aby móc skuteczniej siać korzenną propagandę .

24.03.2012, Sobota

hau_mikael, Ad i Dany

Hau_mikael to połączenie – producent (hau) i wokal (mikael) – oddające uniwersalne brzmienie muzyki ze źródeł soulu i elektroniki. Projekt hau_mikael to autorski materiał, gotowy by zmierzyć się z polskim rynkiem muzycznym i dostarczyć unikatowej porcji muzyki – zwłaszcza na żywo, gdzie energię podsyci dodatkowo perkusja (Ad) i bas (Dany). Ich ep-ka nosi tytuł „Fly” (2012).

 

init903

init903 to projekt muzyczny, który powstał z przekształcenia houserockers. Tworzą go luke.m i tm.rotzki zajmują się głównie produkcją muzyki elektronicznej, od techno do komercyjnych odmian muzyki house. W ich setach można usłyszeć głównie tech-house, progressive, jak i autorskie produkcje. Mieszanka różnych stylów muzycznych tworzy zawsze specyficzną atmosferę, która elektryzuje parkiet. init903 można usłyszeć najczęściej w warszawskich klubach. Obecnie pracują nad singlem Controll, który powinien niebawem ukazać się na rynku muzycznym.

25.03.2012, Niedziela

Walenie wiader Sound System 

Grupę tworzą Michał Kwiatkowski oraz Łukasz Brzozowski. Zagrają i stworzą wizualizacje, które zahipnotyzują niejednego wytrawnego klubowicza

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *