CENTRUM FESTIWALOWE

DSC_7331

Festiwalowym Centrum czwartej edycji festiwalu Kamera Akcja jest placówka Łódzkiego Domu Kultury przy ulicy Traugutta 18. Jest to miejsce szczególnie ważne na kulturalnej mapie Łodzi, funkcjonujące nieprzerwanie od 1953 roku. Budynek stanowi nie tylko element tradycji naszego miasta, ale po częściowym remoncie i otwarciu się na współpracę z organizacjami pozarządowymi może stać się na nowo centrum kulturalnym Łodzi.

ldk3

Sala główna festiwalu

Remont wejścia, hallu od ulicy Traugutta oraz Sali Kolumnowej sprawia, że jest to dziś idealne miejsce na realizację festiwali i wydarzeń z różnych dyscyplin sztuki. Dlatego też postanowiliśmy, że 4.Festiwal Krytyków Sztuki Filmowej KAMERA AKCJA odbędzie się właśnie tutaj!

 ldk1

wiz. wejście od ul. Traugutta

Podczas festiwalu będziemy wykorzystywać dwie sale kinowe: Studyjną oraz Kameralną. Obie sale umożliwiają komfortowe warunki uczestniczenia w projekcjach filmowych. Przestronna przestrzeń Sali Kolumnowej oraz jej nowoczesne wyposażenie zapewnią bezproblemową organizację warsztatów filmowych, otwartych spotkań i paneli dyskusyjnych. Przy organizacji festiwalu będziemy wykorzystywać również jedno z pomieszczeń biurowych zagospodarowanych jako biuro organizacyjne. W recepcji przy wejściu od ulicy Traugutta znajdą się: punkt odbioru kart wstępu, informacja festiwalowa. W hallu Sali Studyjnej będzie umieszczony punkt informacyjny, gdzie będzie można nabyć bilety na wydarzenia płatne. Na elewacji budynku na czas wydarzenia zawisną banery reklamujące festiwal. Bliskość Piotrkowskiej oraz hotelu festiwalowego spowoduje, że będą Państwo mogli w łatwy sposób przemieszczać się pomiędzy punktami festiwalu. W hallu przed Salą Studyjną swoje miejsce będzie miało biuro prasowe oraz stoiska targów książki filmowej. Sala kolumnowa będzie służyć również jako dodatkowa sala projekcyjna, więc tym samym, zaproponujemy Państwu jeszcze szerszy wybór festiwalowych wydarzeń i projekcji!

ldk2

hall przy wejściu od ulicy Traugutta – znajdzie się tutaj recepcja festiwalowa

One thought on “CENTRUM FESTIWALOWE

Comments are closed.