Konkursy 2018

Podczas tegorocznej 9. edycji Festiwalu odbędą się 2 konkursy:

 

KONKURS ETIUD I ANIMACJI – NABÓR OTWARTY od 27 lipca do 11 września 2018 r.

Regulamin konkursu

Formularz zgłoszeniowy

KONKURS „KRYTYK PISZE” – NABÓR OTWARTY od 27 lipca do 24 września 2018 r.

Regulamin konkursu

Formularz zgłoszeniowy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na pytania dotyczące Konkursów odpowiada koordynator – Agnieszka Hawryluk – pod adresem: konkurs@kameraakcja.com.pl 

Nie tylko krytycy oceniają! 

Ruszył nabór zgłoszeń do trzech konkursów dla kinofili. Konkurs Etiud i Animacji, “Krytyk pisze” to doskonały krok w dalszej karierze w branży filmowej. W tym roku nowość w konkursach krytycznofilmowych! Nie tylko krytycy i publiczność ocenią konkursowiczów, ale także jury złożone z twórców! Wyniki poznamy podczas 9. edycji Festiwalu Krytyków Sztuki Filmowej Kamera Akcja, która odbędzie się od 18 do 21 października 2018 roku w Łodzi.

Blogerzy filmowi oceniają

Do Konkursu Etiud i Animacji można zgłaszać krótkie filmy fabularne, dokumentalne lub animowane. Ale uwaga! Czas trwania filmu nie może przekroczyć 30 minut. Organizatorzy na zgłoszenia czekają do 11 września 2018 r.

Jeśli masz bloga lub vloga możesz zasiąść w jury! Tradycyjnie to właśnie krytycy filmowi zdecydują jaki film zwycięży. Kto w tym roku oceni finałową selekcję? Przekonamy się już w październiku!

Krytycy i twórcy oceniają czyli podwójne jury!

Przyszłych i początkujących krytyków oceni w tym roku podwójne jury: krytyków i twórców. Konkurs “Krytyk pisze” jest stworzony dla tych, którzy lubią zabawę słowem pisanym i chętnie dzielą się swoimi przemyśleniami. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy wysłać jeden ze swoich tekstów o tematyce filmowej do organizatorów. Forma jest dowolna liczy się oryginalność i lekkie pióro. Czas przyjmowania zgłoszeń mija 24 września 2018 r.

Sprowokuj, zainspiruj, dostarcz emocje! Wygraj jeden z konkursów Festiwalu Kamera Akcja!