Bum! Wolontariat aż mózg eksploduje!

Bum! Wolontariat aż mózg eksploduje!

Eksploduje… od ogromu emocji i wybuchowych atrakcji filmowych! Już 30 września startuje 12. edycja Festiwalu Kamera Akcja. Bomba tyka, więc czym prędzej spieszymy z ogłoszeniem naboru na wolontariat! Na zgłoszenie masz czas tylko do 14 września!

Autor identyfikacji: Arek Jaworek

Chciał(a)byś znaleźć się blisko centrum festiwalowego dowodzenia i stać się częścią elektryzującego wydarzenia? Ciekawi Cię, jaki ładunek wybuchowy kryje się za ekranem kinowym? Mamy na to tylko jedno rozwiązanie. Dołącz do bombowego zespołu i odpal z nami lont 12. edycji Festiwalu Kamera Akcja! Czekamy na Ciebie.

Praca w ramach Wolontariatu FKA to idealny sposób na zdobycie doświadczenia w organizacji wydarzeń filmowych poprzez aktywny udział w działaniach festiwalowych. Umożliwia spotkanie twórców filmowych, poznanie osób o podobnych zainteresowaniach i nawiązania przyjaźni na długie lata. Ponadto to bezpłatny udział w pokazach, panelach dyskusyjnych i wydarzeniach towarzyszących (w czasie wolnym od powierzonych obowiązków) a także możliwość zrobienia praktyk i otrzymania zaświadczenia o odbytym wolontariacie.

Potrzebujemy Waszej pomocy w ramach trzech sekcji:

sekcji informacyjnej – w której niestraszne są tabelki z harmonogramem. Wolontariusze wydają akredytacje oraz torby festiwalowe, zajmują się bieżącą sprzedażą biletów oraz udzielaniem niezbędnych i wyczerpujących informacji na temat wydarzeń festiwalowych.

sekcji obsługi widza – w której asertywność to podstawa. Wolontariusze sprawdzają akredytacje/bilety przed wejściem na poszczególne obiekty festiwalowe, pilnują porządku podczas projekcji filmowych, paneli dyskusyjnych oraz spotkań warsztatowych.

sekcji obsługi mediów – w której lekkie pióro jest na wagę złota. Wolontariusze zajmują się przeprowadzaniem wywiadów z uczestnikami festiwalu, pisaniem tekstów, recenzji z poszczególnych wydarzeń, które następnie umieszczane są na stronie internetowej oraz portalach społecznościowych Festiwalu Kamera Akcja.

Garść informacji:

Udział w wolontariacie mogą wziąć osoby powyżej 16-go roku życia (niepełnoletnie osoby prosimy o przygotowanie pisemnej zgody rodziców/opiekunów).

W ramach wolontariatu możesz odbyć praktyki studenckie.

Przydatne daty:

Na Twoje zgłoszenie czekamy do 14 września 2021 r.

Rozmowy kwalifikacyjne odbędą się w 3. tygodniu września 2021 r. (przez platformę Zoom). O szczegółach poinformujemy Cię drogą mailową.  Do zobaczenia!

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY na wolontariat podczas 12. Festiwalu Krytyków Sztuki Filmowej Kamera Akcja.

Masz pytania? Nie wahaj się ich użyć i napisz na natalia@kameraakcja.com.pl

12. Festiwal Krytyków Sztuki Filmowej Kamera Akcja odbędzie się od 30.09 do 7.10.2021 r. w Łodzi oraz online na platformie Think Film. Zadanie realizowane dzięki dofinansowaniu z budżetu Miasta Łodzi. Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej oraz Uniwersytetu Łódzkiego – mecenasa festiwalu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *