Jeden karnet, osiem dni niepowtarzalnych emocji

Jeden karnet, osiem dni niepowtarzalnych emocji

Ostatniego półtora roku nie można nazwać spokojnym. Aby wyjść naprzeciw wszelkim oczekiwaniom, uczestnictwo w 12. edycji Festiwalu Kamera Akcja możliwe będzie dzięki karnetowi DWA w JEDNYM. Doskonała cena – 50 zł – to ukłon w stronę wszystkich, którzy pragną oderwać się od trudnej rzeczywistości i zanurzyć w filmowych przestrzeniach, zarówno stacjonarnie w Łodzi, jak i online – na platformie Think Film. W trakcie ośmiu dni, jak zawsze, mnóstwo okołofilmowych atrakcji, które odbędą się dzięki współpracy m.in z Muzeum Kinematografii oraz Festiwalem Mediów Człowiek w Zagrożeniu. 

Cena karnetu ucieszy także filmoznawczynie i filmoznawców oraz osoby posiadające Kartę Absolwenta Uniwersytetu Łódzkiego czy Fiszkę, gdyż będą oni mogli zasiąść w kinowym fotelu (i/lub w zaciszu swojego domu) za jedyne 40 zł.

Festiwal Kamera Akcja nie może się odbyć także bez blogerów i vlogerów zajmujących się kulturą filmową. Dla nich oraz dla przedstawicieli mediów, wstęp na wszystkie wydarzenia festiwalu będzie bezpłatny.

Autor identyfikacji: Arek Jaworek

12. Festiwal Krytyków Sztuki Filmowej Kamera Akcja odbędzie się od 30.09 do 7.10.2021 r. w Łodzi oraz online na platformie Think Film. Zadanie realizowane dzięki dofinansowaniu z budżetu Miasta Łodzi. Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej oraz Uniwersytetu Łódzkiego – mecenasa festiwalu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *