Zostań Wolontariuszem 10. edycji Festiwalu Kamera Akcja i zasil nasze szeregi!

Zostań Wolontariuszem 10. edycji Festiwalu Kamera Akcja i zasil nasze szeregi!

Jubileuszowa edycja Festiwalu Krytyków Sztuki Filmowej Kamera Akcja zbliża się wielkimi krokami! Nie wyobrażamy sobie jej bez Was – Wolontariuszy. 

Ci, którzy mieli okazję tworzyć z nami atmosferę festiwalu trafią do nas z zamkniętymi oczami. Pozostałych zachęcamy do wzięcia kompasu w dłoń i obrania właściwego kierunku.

Praca w ramach Wolontariatu FKA to idealny sposób na zdobycie doświadczenia w zakresie organizacji festiwalu. Umożliwia spotkanie wielu ciekawych twórców filmowych, poznanie interesujących ludzi, a tym samym możliwość nawiązania przyjaźni na długie lata. Ponadto to bezpłatny udział w pokazach, panelach dyskusyjnych i wydarzeniach towarzyszących (w czasie wolnym od powierzonych obowiązków) a także możliwość zrobienia praktyk i otrzymania zaświadczenia o odbytym wolontariacie.

Wybierz kierunek: wolo 10. FKA i wyrusz z nami w tę pełną przygód wędrówkę! Nie zwlekaj – jak najszybciej wypełnij formularz zgłoszeniowy.
Na Twoje zgłoszenie czekamy do 2 października 2019 r.

Potrzebujemy Waszej pomocy w ramach trzech sekcji:
sekcji informacyjnej – w której niestraszne są tabelki z harmonogramem. Wolontariusze wydają akredytacje oraz torby festiwalowe, zajmują się bieżącą sprzedażą biletów oraz udzielaniem niezbędnych i wyczerpujących informacji na temat wydarzeń festiwalowych.
– sekcji obsługi widza – w której asertywność to podstawa. Wolontariusze sprawdzają akredytacje/bilety przed wejściem na poszczególne obiekty festiwalowe, pilnują porządku podczas projekcji filmowych, paneli dyskusyjnych oraz spotkań warsztatowych.
– sekcji obsługi mediów – w której lekkie pióro jest na wagę złota. Wolontariusze zajmują się pisaniem tekstów, sprawozdań i recenzji z poszczególnych wydarzeń festiwalowych, które następnie umieszczane są na stronie internetowej oraz portalach społecznościowych Festiwalu.

Rozmowy kwalifikacyjne odbędą się w dniach 5 – 6 października 2019 r. O szczegółach poinformujemy Cię drogą mailową. Do zobaczenia!

Formularz zgłoszeniowy
na wolontariat podczas 10 Festiwalu Krytyków Sztuki Filmowej Kamera Akcja.


Masz pytania w sprawie wolontariatu? Napisz: natalia@kameraakcja.com.pl


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *