Wolontariat na 9. FKA

Wolontariat na 9. FKA

Nabór wolontariuszy na 9. edycję Festiwalu Kamera Akcja

Chcesz przekonać się, czym żyje festiwal i jak się go tworzy? Poznać ludzi z pasją, mieć możliwość bezpośredniego kontaktu z gośćmi, połączyć pracę z doskonałą zabawą?

Zostań wolontariuszem dziewiątej edycji Festiwalu Krytyków Sztuki Filmowej Kamera Akcja! 

Stwórzcie razem z nami niepowtarzalny klimat tego wydarzenia, dajcie porwać się pasji, a gwarantujemy Wam, że nie zapomnicie tegorocznej edycji Festiwalu Kamera Akcja jeszcze przez długie lata! Dodamy tylko, że każdy wolontariusz ma zapewniony bezpłatny wstęp na wszystkie wydarzenia festiwalu i imprezy towarzyszące – w czasie wolnym od powierzonych obowiązków. Wolontariat FKA jest idealnym sposobem na zdobycie nowych doświadczeń w zakresie organizacji wydarzeń, a także okazją do uczestnictwa w prawdziwym święcie kina!

 

Wolontariusze! Zapraszamy Was do pomocy w mniejszych i większych zadaniach, w ramach czterech sekcji: 

– sekcji informacyjnej, w której niestraszne są tabelki z harmonogramem. Wolontariusze wydają akredytacje oraz torby festiwalowe, zajmują się bieżącą sprzedażą biletów oraz udzielaniu niezbędnych i wyczerpujących informacji na temat wydarzeń festiwalowych.

– sekcji obsługi widza, w której asertywność to podstawa. Wolontariusze sprawdzają akredytacje/bilety przed wejściem na poszczególne obiekty festiwalowe, pilnują porządku podczas projekcji filmowych, paneli dyskusyjnych oraz spotkań warsztatowych.

– sekcji obsługi mediów, w której lekkie pióro jest złotem. Wolontariusze zajmują się pisaniem tekstów, sprawozdań i recenzji z poszczególnych wydarzeń festiwalowych, które umieszczane są na stronie internetowej oraz portalach społecznościowych Festiwalu.

– sekcji opiekunów gości, w której znajomość topografii miasta będzie dodatkowym atutem. Wolontariusze opiekują się wybranym gościem festiwalu na każdym etapie jego pobytu na 9. FKA, od momentu przyjazdu, przez uczestnictwo w panelach dyskusyjnych/spotkaniach, po wyjazd do innego miasta.

 

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 28 września 2018 r. 

Wystarczy wypełnić FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Rozmowy kwalifikacyjne odbędą się w dniach 2-4 października, w godzinach popołudniowych, o czym powiadomimy Was drogą mailową.

Spróbujcie – jesteśmy pewni, że nie pożałujecie tej decyzji!